Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Geleceğin İstasyonlarını İnşa Ediyoruz!

    Dünya genelinde endüstriyel süreçlerin yepyeni ve dijital bazlı bir evreye geçtiği günümüzde, diğer girdilerden farklı biçimde enerjinin sınaî üretimdeki önemli rolünde esaslı bir değişim beklenmemektedir. Hatta artan ticarete bağlı olarak, bölgesel ve ulusal düzeyde ulaşım ve lojistik faaliyetleri üssel biçimde büyümekte, bu da enerji ve enerji ile ilgili tüm mal ve hizmet ihtiyacındaki yükselişi tetiklemektedir. Aynı zamanda, pazarın içerisinde küresel şartların tetiklediği elektrikli araçların artışı, temiz enerjilere (CNG, LNG, Hidrojen gibi) olan dönüşümün de yeni fırsatlar yarattığı açıktır.

     Bütün bu gelişmeler, 1992’de küçük bir atölye olarak başlayan ve bugün çıkış noktası olan Türkiye’de pazar lideri ve dünyada sektörel ilklerin içerisinde bulunabilen, yüzde yüz Türk mühendis ve profesyonellerin çalıştığı, 500’e yakın kadrosuyla büyümeye devam eden MLB Group ve Mepsan için çok yönlü ve çok avantajlı bir durum yaratmaktadır. Mepsan, kendi alanında dünya liderleri arasında ilk 3’te yer alma hedefinin yanı sıra içinde bulunduğu değişim, dönüşüm süreçlerinde piyasaya, sektöre, rakip ve paydaşlarına da yön verebilme amacı taşımaktadır.

      70’den fazla ülkeye ihracat yapan, 100 kişiye yakın ARGE ekibiyle gelişim laboratuvarlarını bünyesinde bulunduran, kendi modern tesisleri ile dışarıya bağımlı kalmadan bütün üretim sürecini gerçekleştirebilen şirketimizin yaygın servis ağı, süregelen müşteri ilişkileri, uygun fiyatlı entegre çözümleri ve hızlı sürede cevap verme becerisi hedeflerimizi destekleyen en kıymetli yetkinliklerimizdir.

        Bu yolda gerek yazılım ile gerek yeni makine tasarım/ üretimi ile, gerekse yan sektörlerde ortaklık kurulan alanlarda çözüm üreterek ama hep yaratıcı ve insan odaklı kalarak “geleceğin istasyonlarını” inşa etmek hayalimizdir. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarımızın temelinde ülkemize ve yaşadığımız gezegene duyduğumuz sorumluluk bilinci ile müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla “birlikte” hareket etme yer almıştır. 2020 sonrası da bizi yerel ve küresel rakiplerimizden ayrıştıracak sorumluluk ve beraberlik bilinci en kıymetli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Kurallara uyum, sürekli gelişim ve kalite odaklı aldığımız kararlar ise çalışanlarımızın tutkusu, azmi ve inancı ile birleşerek bizlere gelecekte dünyada söz sahibi bir Türk markası olma imkanını sunmaktadır. 

         Şimdi bu vizyonumuz ve değerlerimizi doğrultusunda Mepsan Akademi Programı ile mezun veya son sınıf öğrencilerin, güncel ve gelişmekte olan teknolojileri kavrayan ,yeni fikirler üreten ,değer katan ,arastiran ve sorgulayan mühendisler yetiştirilerek ,kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra iş kültürünü benimseyip çalışma hayatına bir adım atmalarını ve Türkiye'nin geleceğini şekillendirecek" Geleceğin Mühendislerini" yetiştirmeyi amaç ediniyoruz. Mepsan Akademi programı sayesinde, şirketimizi ve markamızı yakından tanıyarak,birim faaliyetlerimiz ve güncel projelerimiz hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı sağlıyoruz.

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde mezun veya son sınıfa geçmiş öğrencilerin başvuru yapabilecegi ;(Tercihen Makine Mühendisliği,Endüstri Mühendisliği,Mekatronik Mühendisliği,Elektrik Elektronik Mühendisliği,Bilgisayar Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği )
 • Teknolojik uygulamaları ve literatürü takip eden,
 • İlgili mühendislik alanlarında ilgili çizim programlarını kullanabilen,
 • Ofis Programlarını etkin kullanabilen,
 • İngilizce bilgisi olan
 • Sürekli öğrenme ve gelişime açık,
 • İletişim ve temsil yeteneği konusunda kendini geliştirebilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek,
 • Zaman ve stres yönetimi konusunda gelişime açık,
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan
 • Konya'da ikamet eden /edebilecek.

İŞ TANIMI

       Yakıt istasyonları için verdiğimiz tüm yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi kümelediğimiz Üretim Mühendislikleri,Arge Mühendislikleri,Yazılım Mühendislikleri başta olmak üzere tüm Stratejik İş Birimlerimizde bir yandan geleceğin Yetkin Mühendisleri olarak uygulamalı eğitim alırken, bir yandan da iş birimlerinin günlük operasyonlarında ve hedeflere ulaşmak için planladıkları projelerde aktif rol oynanacaktır. Adayların Mepsan kültürüne adaptasyonu, kariyer gelişim ve yönetim süreçleri yakından takip edilecektir. Kişisel yetkinliklerinin üst seviyelere çıkarılması için destek sağlanacak;programın bir parçası olarak ise aday için belirlenen Stratejik İş Birimleri içerisindeki bölümler arası rotasyondan sonra, akademi programında olan adayların da talepleri de dikkate alınarak iş birimindeki kariyer yolu belirlenecektir.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.00 - 18.30

Haftasonu (Cumartesi) 00.00 - 00.00

Haftasonu (Pazar) 00.00 - 00.00

Çalışan Sayısı:

550-649