Samsun Bafra İş İlanları

4 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  30.10.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  13.10.2020

  18.06.2020

  Bafra İş İlanları

  Tütün yetiştiriciliğiyle ünlü olan Bafra’da, tütün tarımı giderek düşmekte ve bölge halkı yeni iş alanlarına doğru kaymaktadır. Bafra’daki alışveriş merkezleri, Kariyer.net aracılığıyla iş ilanları yayınlar ve aramakta olduğu aday özelliklerini duyurur, gelen başvurular üzerinden değerlendirme yaparak, uygun olan adayları mülakat için davet eder.

  Barfa iş ilanlarını incelediğimizde, müşteri iletişim merkezi yetkilisi, satış danışmanı, müşteri temsilcisi, mağaza satış danışmanı, depo sorumlusu, kimya mühendisi, finansal analiz ve raporlama uzmanı, forklift operatörü, market elemanı, İngilizce öğretmeni gibi açık pozisyonlar olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, firmaların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda değişebilmektedir. Siz de Bafra’da iş arıyorsanız, Kariyer.net Bafra iş ilanları sayfalarını inceleyebilirsiniz.

  Bafra part time iş ilanları nelerdir?

  Part time işler, diğer bir tanımıyla yarı zamanlı çalışmaya dayalı işler, son zamanlarda, öğrenciler, mevcut işlerinin yanında ek bir işte çalışıp ek gelir elde etmek isteyen kişiler, ev hanımları tarafından genellikle tercih edilirken, sadece part time sistemi ile çalışan ve bu sistemi benimsemiş pek çok kişi de vardır. Part time çalışma sisteminde, bir iş günün yarısı, sabahtan öğlene, öğlenden akşama veya 7/24 açık olan iş yerlerinde akşamdan sabaha, gibi periyodlarla çalışılır. Örneğin; 7/24 hizmet veren bir çağrı merkezinde, pek çok part time müşteri hizmet yetkilisi ihtiyacı olacaktır. Eğer siz de Bafra part time iş ilanları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, Kariyer.net Bafra part time iş ilanları sayfasına göz atabilirsiniz.

  Bafa iş ilanlarını, iş verenden, iş arayan kişilere ulaştırmak konusunda uzun yıllardır hizmet veren Kariyer.net Bafra iş ilanları sayfasını inceleyebilir, ilginizi çeken ilanlara başvuru yapabilirsiniz.