Aydın Didim İş İlanları

12 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Su Ürünleri Mühendisi

  ABALIOĞLU BALIK VE GIDA ÜRÜNLERİ AŞ

  İzmir,Muğla,Aydın,Kayseri,Elazığ ...

  21.09.2020

  21.09.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  20.09.2020

  18.09.2020

  Estetisyen Alınacaktır

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,İzmir,Afyon,Kütahya,Eskişehir,Karabük,Balıkesir,Çanakkale,Aydın,Bursa,Yalova,Sakarya,Edirne,Ankara,Konya,Isparta ...

  28.08.2020

  22.08.2020

  21.08.2020

  Satış Pazarlama Elemanı

  Akdenizin Sesi Engellilere Elele Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

  Aydın

  13.08.2020

  10.08.2020

  Ege Bölge Sezonluk Mağaza Personeli

  Migros Ticaret A.Ş.

  İzmir,Muğla,Balıkesir,Aydın,Çanakkale,Denizli,Manisa ...

  06.05.2020

  07.01.2020

  Didim İş İlanları

  Aydın iline bağlı Didim ilçesi, özellikle yaz döneminde yoğun yerli-yabancı turist çeken bir belde olarak bilinmektedir. Haliyle çok sayıda turistik tesise de ev sahipliği yapmaktadır. Didim'in turizm potansiyeli özellikle hizmet sektöründe çalışacak kalifiye iş gücü için önemli fırsatlar yaratmaktadır. Didim merkezi başta olmak üzere, Akbük ve yakın çevresindeki diğer sahil lokasyonlarında çok sayıda işletme faaliyet göstermektedir. Didim iş ilanları söz konusu işletmelerin ihtiyaç duyduğu elemanlara kısa sürede ulaşabilmesini sağlamaktadır.

  Didim'de Turizm ve Hizmet Sektörü

  Didim merkezinde yer alan Altınkum Plajı, otel, apart, pansiyon gibi konaklama tesislerinin yanı sıra yeme-içme sektörü kapsamında cafe, bar, restoranlarıyla da dikkat çekmektedir. Otel ve diğer konaklama işletmelerinde kat hizmetleri, mutfak, temizlik, spor-eğlence aktiviteleri görevlerinde çalışacak iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Restoran ve cafelerin aradığı servis elemanı, garson, aşçı ve diğer görev alanları için de çok sayıda iş potansiyeli bulunmaktadır. Ayrıca farklı turistik veya sportif aktiviteler de iş fırsatları doğurmaktadır. Örneğin su altı dalış etkinlikleri, tekne gezileri, yakın çevreye düzenlenen safari turları, Didim merkezine çok yakın bir noktada olan Apollon Tapınağı'na yapılacak kültür turları, bu iş potansiyelleri için öne çıkan seçenekler olarak verilebilir.

  Didim'in özellikle yaz aylarında artan ulaşım yoğunluğu da yolcu taşımacılığı alanında iş gücü ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Öte yandan başta İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerinden gelen turistlerin rağbet ettiği Didim, yabancı dil bilen çalışanlar için uygun iş olanakları barındırır. Yörede turistik tesis ve yazlık inşaat veya tadilat çalışmaları nedeniyle yapı sektöründe çalışan uzman iş gücüne iş fırsatları sunulmaktadır. Güvenlik görevlisi, satış-pazarlama elemanı, finans kurumu çalışanı gibi değişik iş pozisyonları da buna dahil edilebilir.

  Size En Uygun İş Fırsatları

  Görüldüğü gibi Didim iş ilanları birbirinden farklı iş alanlarından gelebilecek iş gücü talebi potansiyeli içermektedir. Kat görevlisinden güzellik uzmanına, usta gemici veya gemi personelinden inşaat ustası veya dekorasyon uzmanına, aşçı veya garson, kurye gibi yiyecek-içecek servis elemanından turist rehberi veya resepsiyon görevlisine kadar akla gelebilecek değişik iş pozisyonu için ilanlar verilebilmektedir. Kariyer.net üzerinden erişebileceğiniz Didim iş ilanları güncel listesi sayesinde yeni bir iş olanağından yararlanabilir, kendi uzmanlık alanınızdaki uygun çalışma fırsatlarını yakalayabilirsiniz.