Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen yurtdışı çalışma deneyimi olan

• En az 1 yıl pazarlama, tele-satış, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri  deneyimi olan,

• Kadıköy ve civarında ikamet eden,

• Diksiyonu düzgün ve ikna yeteneği yüksek,

• Analitik düşünebilen,

• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 

Kurumsal ve köklü firmamızın Temmuz 2020 itibariyle hizmet vermeye başlayan Satış/Pazarlama Departmanı’nda 5000 TL (maaş+prim) ücretiyle çalışacak, alanında en az 1 yıl deneyimli, düzenli olarak İngilizce görüşmeler gerçekleştirecek müşteri temsilcisi ve satış danışmanları aranmaktadır.

Başlangıç ve orta düzey İngilizce hakimiyeti olan adayların başvurmaması rica olunur; zira  bütün randevularımızı Amerikalılarla yapmaktayız.

Düzenli ve istikrarlı, gece çalışmasına uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır. 

 

İŞ TANIMI

 

Firmamız Amerika'da 20 yıldır faaliyette olup, İstanbul'daki çağrı merkezimiz Kadıköy-Moda’da faaliyet göstermektedir. Çağrı merkezimizde mesai saatleri, işin gereklilik durumuna göre dönem dönem değişiklikler gösterebilmektedir. An itibariyle çalışma düzenimiz Salı-Cumartesi arası 16:00 ile gece 01.00 arası olacak şekilde düzenlenmiştir (İki ülke arasındaki saat farkı nedeni ile.) Ayrıca iki günlük hafta tatili Pazar ve Pazartesi günleri olarak düzenlenmiştir. 

Sadece Moda, Kadıköy ofisimiz için gece çalışabilecek, tercihen Amerikalılarla çalışmış, en az bir yıl pazarlama, telemarketing veya müşteri hizmetleri deneyimi olan, çok iyi derecede İngilizce konuşabilen personel alimi yapılacaktır.

 

CALL CENTER REP / MARKETING ASSISTANT

 

Fast growing Oriental Rug Company is looking for individuals with excellent communication skills. Full time, minimum one year sales, telemarketing or customer service experience. Willing to make heavy volume of calls each day ( outbound calls only) Organizing and managing client list, scheduling appointments (for our sales team in U.S.A.), confirming and following up on scheduled appointments, establishing and maintaining relationships with potential and current clients.

 

Most importantly if you are bright, friendly, persuasive, extremely driven, full of energy and have a great sense of humor,

Permanent job, requires training, serious applications only.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri