warning
İlan yayından kaldırılmıştır
İstanbul(Avr.)(Kağıthane)

İş Yerinde

İş Yerinde

Job Type

Full-Time

Position Level

Assistant Specialist

Department

Sales

Sales

Application Count

0-50 application

Job Type

Full-Time

Department

Sales

Kariyer Image

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

Despre noi

Înfiin?ata în anul 2010, International Plus este o institu?ie proeminenta în sectorul turismului de sanatate. Principiile noastre fundamentale sus?in un mediu primitor pentru membrii echipei noastre ?i persoanele pe care le servim. Cu un profil divers al pacien?ilor din peste 70 de ?ari ?i angaja?i care cunosc peste 10 limbi, suntem mândri sa fim lideri în industria turismului de sanatate. Alatura?i-va echipei International Plus ?i face?i parte din misiunea noastra, care crede în impactul pozitiv asupra vie?ilor.

Calificari

  • Minim 1 an de experien?a în opera?iuni de tele-vânzare sau call center.
  • Aspirarea la construirea unei cariere în vânzari în sectorul turismului de sanatate.
  • Diploma de licen?a sau de bacalaureat.
  • Orientat spre rezultate, capabil sa lucreze independent ?i eficient în medii colaborative de echipa.
  • Motiva?ie ridicata ?i un accent puternic pe managementul timpului.
  • Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic.

Descrierea postului

  • Contactarea poten?ialilor clien?i care ?i-au aratat interesul pentru serviciile International Plus folosind informa?iile de contact furnizate de companie.
  • Oferirea unor informa?ii complete poten?ialilor clien?i despre produsele ?i serviciile oferite de International Plus ?i lamurirea întrebarilor acestora.
  • Motivarea clien?ilor sa aleaga produsele ?i serviciile International Plus ?i asistarea acestora în luarea unor decizii informate.
  • Negocierea pre?urilor produselor ?i serviciilor cu clien?ii, stabilirea de pre?uri adecvate ?i încheierea acordurilor.
  • Urmarirea pacien?ilor dupa ce au finalizat procesul, primirea opiniilor ?i raspunderea oricaror întrebari ale acestora.

Tipul jobului: Cu norma întreaga

Preferred Candidate

No experience preference
High School(Graduate)

Plasiyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Plasiyer Plasiyer Maaşları Plasiyer Nasıl Olunur? Plasiyer Nedir? Plasiyer İş İlanları
Hakkımızda

International Plus, Samilsan Sağlık Hizmetleri Danışmanlık LTD. ŞTİ. International Plus, benzersiz tedavileri ve teknikleri için dünya çapında bir üne

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİBu doküman, Samilsan Sağlık Hizme

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Prim, Yemekhane.