Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Mondi 30'dan fazla ülkede üretim yapan ve cirosu 7,4 milyar Euro'ya ulaşan uluslararası kağıt ve ambalaj şirketler grubudur. Grubun orta Avrupa ile Rusya ve Güney Afrika'da 100'den fazla tesisleri ile 2018 yılının sonu itibariyle 26.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Mondi, odun hammaddesinden selüloz ve kağıt ile geri kazanılmış kağıt üretimine, ambalaj kağıtları, oluklu mukavva ambalaj ve sanayi tipi torba üretimine kadar bütün kağıt ve ambalaj üretim süreçlerini gerçekleştirmektedir. Mondi Grup özellikle ambalaj kağıdı, ambalaj ürünleri ve kuşesiz kağıt (UFP) üretimi gerçekleştirmektedir.

Mondi Tire Kutsan; İzmir, İzmit, Adana ve Karaman’da bulunan dört kutu fabrikası ve İzmir’de bulunan kağıt fabrikasıyla sahip olduğu coğrafi çeşitliliğin avantajını, müşterilerine sağladığı servisle ortaya koymaktadır.

Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş., 1000' i aşkın çalışanı ve 4 bölgedeki satış teşkilatı ile tüm yurt çapında pazarlama-satış faaliyetlerini yürütmekte olup, kağıt ve ambalaj sektörünün en önde gelen firmalarındandır. 

Uluslararası firmamızın, Tire Kutu Fabrikası’na bağlı olarak çalışacak, dönemsel, aşağıdaki niteliklere uygun  ‘İç Satış Temsilcisi’ arayışımız bulunmaktadır. 

 

 • Üniversitenin İşletme, Uluslararası Ticaret, Endüstri Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Microsoft Excel programını iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen SAP programı konusunda tecrübeli,
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisi,
 • Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen,
 • Sonuç odaklı, analitik ve müzakere tekniklerine hakim,

İŞ TANIMI

 • Müşteri temsilcileri ve müşteriden gelen mevcut siparişleri açmak, müşteri tarafından onayı verilmiş yeni ürün görsellerine uygun materyallerin sipariş takibini yapmak.
 • Üretim, planlama ve kalite bölümlerinin onayıyla Yeni Ürün Tanıtım Formu doldurmak (board grade, rota, palet bilgileri vb.). Kalıp ve Klişe talep formları doldurulup satın alma talebini yapmak.
 • Kapasite doluluklarına göre müşterinin istediği terminde yapılamayacak siparişlerle ilgili aksiyon almak, müşteriye bilgi vermek.
 • Planlamadan gelen sistemdeki mevcut siparişlere ait durum raporlarını inceleyerek, gecikecek ya da üretilemeyecek siparişlerle ilgili aksiyon almak, müşteri temsilcilerine ve müşterilere bilgi vermek.
 • Günlük olarak açık siparişlerin takibini yaparak, sevk edilmesini sağlamak. Gelen müşteri telefonlarına ve taleplerine cevap vermek,
 • Müşteri şikayetlerini PHRED sistemine girişini yapmak. Bu şikayetleri numuneleriyle yada mevcut resmi ile  birlikte kalite departmanına aktarmak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Kağıt ve Selüloz Sanayi

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.00 - 17.30

Haftasonu (Cumartesi) -

Haftasonu (Pazar) -

Sosyal / Yan Haklar:

Yakacak
Bayram Yardımı
Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı:

1000-1499