Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

   1990’dan beri amacımız moda, gücümüz ise yaratıcılığımız…

  KARDEM; küresel ortakları ve güçlü tedarikçi ağı ile birlikte Dünyanın önde gelen markaları için yüksek hacimli, zaman odaklı, moda akımlarını takip eden koleksiyonların tasarlanması ve ileri teknolojiyle üretilmesindeki uzmanlığını yalın yönetim anlayışı ile sürekli olarak ileriye taşımaktadır.

  Kardem Tekstil’in sürekli yükselen büyüme ve başarısında etkili olan güçlü ve yetenekli bir ekibin parçası olup , Keşan’daki fabrikamızda çalışacak ve mevcut üretim sürecinin geliştirilmesine katkıda bulunacak; ‘’Laboratuvar Şefi ’’ arayışımız mevcuttur.

  • Tercihen Lisans/Önlisans mezunu,
  • Sektörde laboratuvar yönetiminde  en az 5 yıl deneyimli,
  • Laboratuvar test metodları ve standartları bilgisine sahip olan, 
  • MS Office  programlarını  iyi düzeyde kullanabilen,
  • Genel tekstil, örme, konfeksiyon süreçleri ve elyaf, iplik, örgü ,boya,apre,baskı ve yıkama teknik bilgisi,üretim süreçleri bilgisine sahip,
  • RTM,GTW vb.teknik denetim programları süreç bilgisi olan,
  • Yasaklı kimyasal ve boyarmaddeler hakkında teknik bilgiye sahip,
  • REACH,better cotton,organic cotton süreçleri ve sertifikalandırma bilgisine sahip,
  • Ekip çalışmasında ve yönetiminde başarılı olan,  
  • İletişim yeteneği güçlü ve analitik düşünme yetkinliğine sahip,
  • Edirne Keşan'da  ikamet eden/ edebilecek olan.

  İŞ TANIMI

  • Laboratuvarın en etkin,en az maliyetli ve en verimli şekilde çalışabilmesi için tüm gerekli operasyonel analizlerin Laboratuvar Yöneticisi ve Kalite Yöneticisi ile birlikte yapılması,iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilerek takibinin sağlanması.
  • Test çalışmalarının belirlenen metot ve standartlar doğrultusunda yürütülmesinin,değerlendirirlmesinin ve sonuçlarının raporlanması/raporlanmasının sağlanması.
  • Birimlerden gelen test taleplerinin değerlendirilmesi ,talep edilen testlerin iç ve dış laboratuvarlarda gerçekleştirilmesinin sağlanması,sonuçların değerlendirilmesi ve talep sahibine iletilmesi.
  • Birime ait işlerin belirlenmiş zaman dilimim içerisinde doğru bir şekilde tamamlanması amacıyla,terminler ve standart test sürelerinin de göz önüne alarak ,işlerin önceliklerinin belirlenmesi;iş planının ve kaynak dağılımının yapılması ve teknikerlerinin yönlendirilmesi.
  • Laboratuvarda kullanılan ekipmanların kalibrasyon ve bakım planlarının yapılması,iç veya dış kaynak kullanımı ile bu planların gerçekleşmelerinin sağlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi.


  "7 Nisan 2016 tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Linkedln/Kariyer.net üzerinden elektronik olarak iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, rızanız doğrultusunda topluluğumuz bünyesinde oluşacak mevcut ve gelecek işe alım talepleri doğrultusunda istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Kardem Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından işlenecek ve veri tabanımızda gizlilik içerisinde saklanacaktır. Ayrıca, işleme amacına uygun olarak, kişisel verileriniz yurtiçi veya yurtdışında bulunan Kardem Tekstil iştirakleri ve iş ortakları, tedarikçiler, topluluk hissedarları, ilgili mevzuat hükümleri kapsamında talep edilmesi halinde adli/idari merciler ile paylaşılabilecektir. Veri sahibi olarak ilgili kişi haklarınız, Kanun’un 11. maddesinde belirtilmiştir.

   Aday Kriterleri

   Pozisyon Bilgileri