Online Özel Ders Öğretmeni GND Global Bilişim İnsan Kaynakları ve Danışmanlık tic Ltd Şti

Adana, Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kırşehir, Konya, Manisa, Niğde, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Şanlıurfa, Van, Zonguldak, Kırıkkale, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Silikon Vadisi, Estonya ve ODTÜ Teknokent’teki ofislerimizde geliştirdiğimiz online eğitim projemiz KURSLAB için deneyimli eğitmenler arıyoruz!

Özel ders almak isteyen öğrencilere rahatça ulaşıp boş zamanlarınızı paraya çevirmek istiyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Tanımı

Eğitmenin uzman olduğu alanda Online ortamda dersleri vermesi (Uzman olduğu alanda mezun olup pedagojik formasyon belgesine sahip olması ya da direkt öğretmenlik lisans mezunu olması zorunludur)

Kurslab, öğrencinin dilediği zaman dilediği konuda online ortamdan ders alabildiği bir online eğitim platformudur. Sen de gelişen online eğitim sektörünü tanımak istiyor ve uzmanlığına güveniyorsan bizimle çalışabilir; boş zamanlarını paraya çevirebilirsin.

Eğitmenlerimizden beklentimiz;

Uzmanlık alanında, öğrencinin talep ettiği dersleri online ortamda vermesi

Ders başlamadan önce kaynak ve içerik araştırması yapması, gerektiğinde özgün kaynak hazırlayabilmesi ve soru yazabilmesi

Aranan Nitelikler

Temel bilgisayar becerilerine sahip, teknoloji ile ilgili, öğrenme konusunda istekli ve öğrenmeye yatkın, aktif internet ve bilgisayar kullanıcısı olan (bu koşulu sağlamayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.)

Online dersler için kaliteli internet kaynağına ve bilgisayar donanımına sahip olması

İletişimi güçlü, kendine güvenen, dinamik, ders anlatımında yüksek etkileşime önem veren, özgün bakış açısıyla alanındaki güncel yenilikleri takip eden.

Okul dersleri için öğretmenlik diplomasına sahip olması, diğer alanlar için ise uzmanlık alanına ilişkin sertifikalara sahip olması

Eğitmenlik deneyimi, bir konuyu eksiksiz, akıcı bir şekilde anlatabilmesi (birebir özel ders deneyimi olan eğitmenler tercih sebebidir.)

Uzmanlık alanında öğrenciye bilgi verecek ve ders süresince kullanılacak

yeterli kaynak hazırlayabilmesi

Eğitim etiklerini çevrimiçi ortamda da sürdürebilecek, dürüst ve sorumluluk sahibi, zamanında bilgisayar başında olup görevini eksiksiz şekilde tamamlayabilecek

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim Danışmanlığı, Eğitim