Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

·      Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden(elektronik haberleşme,radyo televizyon vb..)  en az ön lisans mezunu

·      Digital uydu  platformunda  veya  birden fazla televizyon kanalına sahip medya grubunda benzer pozisyonda en az  5 yıl veya daha fazla mesleki deneyimi olan

·      Yayın operasyonlarında 7/24 vardiyalı çalışma sisteminde görev alabilecek

·      Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

·      İyi derecede mesleki İngilizce ( okuma-yazma-konuşma)  yapabilen

·      Analitik bakış açısı gelişmiş, planlama ve iş takip yeteneği olan, takım çalışmasına uyumlu, dikkat düzeyi yüksek, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, yeni teknolojileri takip eden, sorumluluk sahibi

·      Microsoft Office ve  Autocad programlarını kullanabilen


İŞ TANIMI

·      beINMEDIA bünyesindeki yayın sistemleri teknik altyapılarına ilişkin projelendirme, kurulum, devreye alma, yenileme, arızalı cihaz onarım, teknik kriterlere uygun 7/24  çalışırlığın sağlama  süreçlerinde verilen görevleri eksiksz yerine getirmek.

·      Stüdyo programlarında  ön hazırlık süreçlerinde  reji operatörlerinin gerekli teknik kontrollerini yapmasını sağlamak yayın süresince kamera kontrol ve  gerekli sinyal yönlendirmeleri yapmak.

·      Sinyal teslim içeriklerin  yayınları öncesinde  görüntü-ses-interkom-grafik  sinyallerinin beIN SPORTS yayın teknik standartlarına uygunluğunun kontrol edilmesi, ilgili altyapılara  yönlendirilmesi, yayın süresince teknik kriterlere uygun şeklide iletilmesini sağlamak.

·      beINMEDIA bünyesindeki yayın sistemleri teknik altyapılarında oluşacak sorunlarda  sistem üzerinde ilk müdaheleyi gerçekleştirmek, sorunun giderilmesi için ilgili  bölümler için anlamlı raporlar oluşturmak ve paylaşmak.

·      İlgili ekiplere(ana kumanda,reji,ses,ışık,uplink,kamera,vb...)  eğitim, ön kontrol, yayın devamlılığı sağlanması süreçlerinde destek vermek ve ekiplerin performansı konusunda sorumlu birimlere  anlamlı raporlar oluşturmak.

·      IT tabanlı yayıncılık ekipmanları konusunda ilk müdaheleyi yapıp ilgili birimlere  iletilmek üzere anlamlı raporlar hazırlamak.

·      Yayına yansıyan hatalara ilişkin anlamalı raporlar oluşturup ilgili birimlerle anlık olarak paylaşmak.

·      Analog ve dijital yayıncılık sistemleri altyapılarına  ilişkin teknik şemaları oluşturmak, mevcut şemaları analiz etmek, sistemlerin devreye alınamasında aktif görev almak, altyapıda kullanılan ekipmanların operatör seviyesinde kullanım bilgilerine sahip olmak ve sorun tespiti yapmak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri