Bölge Satış Mühendisi Adecco

Tekirdağ(Çorlu, Çerkezköy)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

 60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

 Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.

 Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark,General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, andVettery.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası yapılı Tekstil Yardımcı Kimyasallar üzerine faaliyet gösteren bir müşterimiz için ''Trakya Bölge Satış Mühendisi'' rolünde arayışımız bulunmaktadır.

 • Üniversitelerin Tekstil, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Tekstil Kimyasalları (Yardımcı Kimyasallar, Harman Yağları, Teknik Tekstil vb..) Satış Tecrübesi olan, tercihen Tekstil İşletmelerinde de çalışmış,
 • İyi seviyede İngilizce bilen (yazılı-sözlü olmak üzere),
 • Çorlu/Çerkezköy'de ikamet eden,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Microsoft Office Programlarını aktif kullanabilen,
 • İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.


 • Faaliyet alanlarında bulunan özellikle Yardımcı Kimyasallar, Teknik Tekstil, Harman Yağları konuları ile ilgili satış stratejilerinin belirlenmesi ilgili aktivitelerin düzenlenmesi, pazar araştırmasının yapılması, fiyatlandırmaların yapılması ve bu ürünlerin direk veya distribütör üzerinden satışının başlatılması yönetilmesi ve Trakya Bölge Müdürü’ne rapor ediyor olması,

 • Trakya Bölgesinde kendisine devredilecek müşterilerle ilgili tüm sorumluluğu üzerine alması,
 • Sorumluluğunda bulunan ürün ve müşterilerle ilgili İtalya’daki ana firmamızla sürekli irtibat halinde olup ilgili geliştirmelerin yönetilmesi,
 •  Ürünlerle ilgili Pazar payı oluşturulması ve arttırılması, ve bu ürünlerle ilgili uygun distribütör/ müşteri bulunması ve yönetilmesi,
 • Müşterilerle iyi ilişkiler kurulup uzun soluklu ortaklıklar sağlanması,
 • Ürünlerin lokal pazara uygun hale getirilmesi ile ilgili teknik çalışma ve denemelerin yürütülmesi gerekli olduğu takdirde fason üreticilerin ürünlerinin belirlenmesi.

''Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Çalışan Sayısı:

6000+