Yektamak Elektrik ve Otomasyon

Otomasyon, Mühendislik Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 12.30

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.yektamakotomasyon.com

Adres

ŞERİFALİ MAH. HATTAT SOK. NO:16 KAT:2 ÜMRANİYE İSTANBUL

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Hakkımızda

YEKTAMAK ELEKTRİK VE OTOMASYON firması Endüstriyel Otomasyon alanında dünyaca ünlü EATON (MOELLER) markasının Otomasyon Ürünlerinin Satışını, Kurulumunu ve Sistem Partnerliğini yapmaktadır. 2015 yılında kurulmuş olan firmamız kısa zaman içerisinde birçok projeye imza atarak şuan temsil ettiği markanın en iyi partnerlerinden birisi haline gelmiştir.

 

Firmamız Proses Otomasyonu, SCADA Sistemleri, Enerji İzleme, İçme Suyu ve Atık Su Arıtma Tesisi, Sera Otomasyonu, Kazan Otomasyonu, Maden, Jetfan Otomasyonu ve Fabrika Hat Otomasyonları alanında faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda 100’ün üzerinde projeyi teslim etmiştir.

 

Yazılımını, projelendirmesini ve kurulumunu yaptığı faaliyetlerin dışında, kendi üretim sahasında ürettiği panoları bünyesindeki süpervizörleri ile birçok ülkede devreye almakta ve teknik destek hizmeti vermektedir. İhracatı 2018 yılında 39 ülkeye ulaşan firmamız özverili çalışanları ile daha ileriye gitmeyi hedeflemekte ve bu konuda insana verilen değerin kıymetli olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.