Tefirom İnşaat Enerji Turizm Taşımacılık San. ve T

İnşaat

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

www.tefirom.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1984

Adres

-

HakkımızdaTefirom İnşaat Enerji San. ve Tic. A.Ş.
 

TEFİROM GRUP 35 yılı aşkın süredir yurtiçinde ve yurtdışında sürdürdüğü yükselen başarı grafiğinde, öncelik olarak belirlediği doğru, ciddi, pratik, kaliteli ve kalıcı hizmet sunumundan asla ödün vermemiş ve tüm faaliyet alanlarında daima zirveyi hedeflemiştir.

Özellikle son yıllarda gösterdiği başarılı faaliyetler sonucu elde ettiği mükemmel yükselişin ve hızlı büyümenin sonucunda kurumsallaşmayı hedefleyip bu hedefle aile sıcaklığının yanı sıra takım anlayışı ve işbirliği ile yoluna devam etmektedir.

Faaliyetlerinde insan gücü ve ürün yelpazesi kalitesinden asla ödün vermeden, yaratıcılık ve ekip ruhunu en üst düzeyde kullanarak doğru rüzgârları yakalamış olup kendisinden hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlara bu anlayış çıtasını sürekli yükselterek hizmet sunma kararlılığındadır.

TEFİROM GRUP ‘un yıllar önce başlayan başarı serüveni içerisinde, giderek artan iş kapasitesi ve genişleyen hizmet yelpazesi nedeniyle, günümüzde faaliyet alanlarının sınıflandırılması gereği ortaya çıkmıştır.

İnşaat – Taahhüt – Altyapı – Üstyapı
Su, Atıksu Arıtma, Dağıtım, Kanalizasyon, Şebeke Hizmetleri
Enerji Projeleri (Özellikle Rüzgar Bazlı Yenilenebilir Enerji)
Dış Ticaret
Uluslararası Taşıma – Lojistik
Sanayi Yatırımları
Eğitim

TEFİROM GRUP bu alanlardaki başarılı faaliyetlerini, modern teknolojiyi, üstün insan gücüyle birleştirip kullanarak, bünyesinde yer alan mevcut on iki ve değişik ülkelerde kurulma aşamasında olan beş ayrı şirket aracılığıyla sürdürmektedir. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Uluslararası Kalite Sertifikaları ile üretim ve hizmet düzeylerini belgelemiş olan TEFİROM GRUP şirketleri, başarılarını da geçtiğimiz yıllarda aldığı ödüllerle kanıtlamıştır:

ATO En Fazla İhracat Ödülü
IMMIB Petrol Ürünleri İhracatında Türkiye 3. Ödülü
Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması içinde 38.’lık ödülü