LBA Tasarım ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Mühendislik Hizmetleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 19.00

Kuruluş Yılı

2015

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.lbadc.com.tr

Hakkımızda

LBA özellikli mühendislik yapılarına Projelendirme, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmetleri vermek için 2015 yılında ilk olarak KGP adı ile kurulmuştur. 2016 yılında isim değişikliğine gitmiştir. LBA’nın yapmış olduğu mühendislik çalışmalarının odak noktası; ekonomik, güvenli ve imalat açısından en rahat uygulanabilir çözümleri ortaya koyup, bu amaçla, tasarım aşamasında mümkün olan bütün alternati?eri değerlendirerek en uygun çözüme ulaşmaktır.

 

LBA kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir. LBA’nın çekirdek kadrosu, özellikle yer altı ve yerüstü yapılarının sismik tasarımı konusunda tecrübeli ve yetkin mühendislerden oluşmaktadır. Nüfusunun büyük bir bölümü deprem kuşağında yaşayan ülkemizde, Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı konusunda uzman kadrosuyla, yapı tasarımının yanında mevcut yapıların deprem güvenliğinin belirlenmesi ve güçlendirilmesi alanlarında da hizmet vermektedir.

 

LBA ulusal projeler dışında, uluslararası ölçekte ABD, Libya, Cezayir, Irak, Bulgaristan ve Romanya gibi çeşitli ülkelerde bölgesel deneyime sahiptir. Bu bölgelerde; yerel şartnameler ile beraber Avrupa (EUROCODE) ve Amerikan (IBC, AASHTO, FEMA vb.) şartname ve yönergeleri ile uyumlu proje hizmetleri vermektedir.