GAREN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK VE PAZ.LTD.ŞTİ.

Gayrimenkul, Emlak İşleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

HALASKARGAZİ CD NO: 115/1 OSMANBEY/ŞİŞLİ /İSTANBUL

Hakkımızda

 

Garen  Gayrimenkul Danışmanlık Ve Pazarlama Ltd.

Amerika'da 1971 yılında kurulmuş olan CENTURY 21, Dünya’da kurumsal gayrimenkul satışında lider ve aynı zamanda alanında dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markasıdır. Kapsamlı eğitim, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konulardaki destekleriyle dünyada 71 ülkede, 7.600'ü askın bağımsız ofis ve 112 binden fazla danışman kapasitesine sahiptir.

Türkiye’de 2002 yılından bu yana faaliyette olan CENTURY 21 Türkiye, 100’e yakın ofisi ve 700'e yakın gayrimenkul danışmanıyla hizmet vermektedir. CENTURY 21 Türkiye franchise ofislerinde gayrimenkul satış – kiralamalarında tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm önerileri ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. 
CENTURY21  gayrimenkul danışmanlarına sektörün en iyi satış eğitimlerini vererek onların birer sektör lideri olarak konumlanmalarını, en yeni pazarlama tekniklerini uygulamalarını sağlamaktadır.

 
CENTURY 21mel-1 kimdir?

Tecrübeli kadrosuyla Şişli Osmanbey bölgesinde  faaliyet göstermekte olan, etki çevresi geniş, sektörde kendini ispatlamış danışmanlarla beraber çalışan, hedefi her ailenin Gayrimenkul Danışmanı olabilmek olan Century21 ofisidir.  
Tüm ekibin tanıştıkları ilk günden itibaren gerek eğitimlerle gerekse takım ruhuyla arkasında olan Century21  ailesi her geçen gün büyümekte,  sektörün öncü pazarlama ve danışmanlık şirketi olmayı hedeflemektedir.