Danone Turkey

Bebek Besinleri, Süt ve Süt Ürünleri, İlaç Sanayi, Hızlı Tüketim Malları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Servis
  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1997

Çalışan Sayısı

2950 - 3000

Web Site

danone

Adres

Büyükhanlı Plaza B Blok Ataşehir/İSTANBUL

Yapı Kredi Plaza B Blok Levent/İSTANBUL

Hakkımızda

Danone Türkiye olarak, Sütlü Ürünler, Su, Nutricia Anne Bebek Beslenmesi ve Nutricia Medikal Beslenme iş birimlerimiz ile Türkiye'de 2.991, dünyada ise tam 100.000 Danoneli olarak beslenme ve sağlığı aynı çatı altında buluşturduğumuz ürünlerimizi, 5 kıta, 120 ülkede sunuyoruz.

Biz, her bir bireyin benzersiz olduğuna inanan ve bu bireylerin potansiyellerini maksimumda geliştirmelerine katkı sağlarken, gelişimlerini anlamlı bir yolculuğa dönüştüren bir aileyiz.

2020 stratejimize giden yolda her bir Danone çalışanının potansiyeline ve yeteneğine olan inancımızdan güç alıyor; 100.000 kişilik ailemizdeki her bireyin farklılıkları ve benzersizliği ile zenginleşiyoruz.

Bizler harekete geçmek istediğimiz noktada inisiyatif alabilmeye yetkili ve herkes için sağlık misyonu ile çalışırken anlamlı projeler yaratabildiğimiz sorumluluklarla çalışıyoruz.

Birlik olmaktan güç alan bir ekibin vazgeçilmez bir parçası olabildiğimiz ve sosyal gelişime bağlılığı iş başarılarımızla birleştirerek, kişisel değerlerimizle uyumlu sonuçlar üretmenin mutluluğunu tecrübe edebildiğimiz bir ortamda görev yapıyoruz.

Yarattığımız başarılı iş sonuçlarının topluma sağladığı faydayı ve yaptığımız işin değerini her gün yeniden hissettiğimiz Danone ailesinde çalışmak, yalnızca bir kariyer yolculuğu değil; doğumdan yaşlılığa kadar insan hayatının tüm evrelerini kapsayan ürünlerimizle, her gün insan sağlığına dokunmanın gururunu taşıdığımız kişisel bir tatmin ve anlamlı bir yolculuk hikayesi.

Danone'de Anlamlı Yolculuk !

Danone ailesinin bir parçası olmak, çeşitlilikten zenginlik doğacağının farkında olmaktır, Danonelilerin çalışma ortamlarının iyileştirilmesidir, Danonelilerin kişisel gelişimini işin gelişmesi olarak görmektir, potansiyellerinin en tepesine ulaşmaları için uygun ortam yaratmayı ve Danoneyi "gelişmek için eşsiz yer" haline getirmeyi görev edinmektir. Ve işte bu nedenledir ki, Danoneliler her zaman şirketin merkezinde konumlanmıştır.

Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Çalışıyoruz;

Danone'den Haberler

Kariyer Sohbetleri

Danone ailesi olarak kariyer yolculuğumuzu yöneticilerimizin deneyimlerinden yararlanarak şekillendiriyoruz! 'Kariyer Sohbetleri' etkinliklerimiz kapsamında, direktörlerimiz ile kahve eşliğinde bir araya gelerek, onların anlamlı yolculuklarını dinlemeye devam ettik.#Danone #AnlamlıBirYolculuk

İnsana Saygı Ödülü

İş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların ödüllendirildiği Kariyer Net 17. İnsana Saygı Ödül Töreni'nde Danone Türkiye olarak ödülümüzü aldık! Gururluyuz! #Danone #AnlamlıBirYolculuk #ik2018 #İnsanaSaygıÖdülleri

Tek Gezegen Tek Sağlık

"Tek Gezegen, Tek Sağlık" diyerek Danone Ormanımızı büyütmeye devam ediyoruz! Ağaç Dikim Şenliklerimiz kapsamında Danone Ormanı'na 2000 fidan dikerek gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakmak için 2018'in ilk adımını attık. #Danone #AnlamlıBirYolculuk #OnePlanetOneHealth

Danone Akademi

Tüm çalışanların birer lider olduğu inancına dayanan global liderlik modelimiz CODES (Creates, Opens, Drives, Empowers, Self Aware), “Yetenek Gelişim Planı” sürecimiz, Networking ve İşbaşında öğrenme aksiyonlarımız ile iş dünyasının en prestijli ödüllerinden Brandon Hall Excellence Awards’ta “Şirket Stratejisinin Dönüşümünü Destekleyen En İyi Öğrenme Programı” kategorisinde Gümüş Ödül kazandık! Gururluyuz! Brandon Hall Group #Danone #AnlamlıBirYolculuk