akelsan

Endüstriyel Tesis

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.akelsancelik.com

Adres

-

Hakkımızda

AKELSAN HAKKINDA

1980'li yılların başlarında ticari hayatına başlayan firma yöneticilerimiz daima yaptığı işler ve zamanında teslimatlarıyla müşterilerin firmamıza olan güvenilirliğini devamlı kılmayı ilke edinmiştir. 80'li yılların başlarında sektöre yeni adımlarıyla birlikte her geçen gün kendileri ve personelleri daha da tecrübelenmiş, gelişen teknoloji ile birlikte üst düzey uygumalara imza atmak, gücüne güç katmak için markası dahil her alanda kendini yenileyerek 2000'li yıllara giriş yapmıştır.

Gerek üst düzey yöneticileri gerekse çok sayıda çalışan personeliyle daima kaliteli iş çıkarmayı hedef edinerek her geçen gün "Akelsan" markasını Uluslararası düzeyde sektöründe öncü hale getirebilmek için çalışmaktadır.

Bugün akelsan; Çelik bina, depo, hangar konstrüksiyonları imalatı, montajı, kaplamaları, çelik kazan, silo konstrüksiyonları imalatları, demir boru hatları ve konstrüksiyonları, makina montaj, demontajlar ve konstrüksiyon imalatları, su üstü taşıyıcı ve transfer dubaları, taşıyıcı konveyör bantlar ve konstrüksiyon imalatları, fan montajları ve konstrüksiyonları işlerini profesyonel düzeyde yapmanın gruru içerisinde olup daima çizgisinden ödün vermeden ileriye sağlam adımlarla gitmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

* Her zaman güvenilir bir firma olmak.
* Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.
* Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.
* Eğitimli personel seviyesini ve sayısını artırmak için sürekli eğitim anlayışı ile hareket etmek.
* Müşteriyi ürün ve proje seciminde detaylı şekilde bilgilendirmek.
* Tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak istenen kalite seviyesindeki hammaddeleri en ucuz şekilde temin etmek.
* Kalite Politikamızın tüm çalışanlarımızın eseri olduğu bilinci ile, personellerimizin güven ortamında çalışmalarına imkan sağlamak.
* Sürekli iyileşmeyi, teknolojiyi takip etmeyi hedef tutmak